Selvästi vanhanen on aivopessyt rappari jutuillaan kunnon vihreän!
Merikukka saanut tartunan siionismiin
riehui julkisesti!
8441
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ihan pelkää ryhmäseksiä se ol. Tartteehan monelle miehelle kakaroita synnyttänny kunnon pamputusta ja pitkään.
Hyvaa mainosta vessapaperille olisi rulla nimelta Merikukka. olisi tasta Merikukasta jotain hyotya Suomelle sen lisaksi etta han heittelee tuotteita pitkin terveyskeskuksia ja nain nostaa UPM:n myyntia.
eli kuten arvelin, näytelmän roisto oli tuo Heikki Parviainen joka sätti Vanhasta ja Merikukka puolusti häntä. Kaiken lisäksi Parviainen kehtasi väittää että silmälasin sanka vääntyi. Ilta-Sanomat teki kokeen ja millään wc-paperirullalla silmälasin sankaa ei saanut vääntymään.
kurkatkaapa osoitteeseen www.putkilukko.net ja löydätte Parviaisen riehumassa...
Häh?
Kukka on pyrkyri ja ääriporvari. Ei yhtään mitän muuta. Ja römpsää jakaa hyötymistarkoituksessa ns. tärkeille henkilöille. Kuka onkaan oikeasti lapsen isä? Ettei vaan....??? .. ja hyvihän Kukalla menee. Sonnit tykkää tommosista.
vihreän jossakin ??
Vihreä ja rehellisyys eivät mahdu samaan valtioon.
joka aamu kun katson peiliin. Olen myös tavannut paljon ihmisiä joilla on ennakkoluuloja, jotka siis suhtautuvat toisiin ihmisiin epärehellisesti ja yleistävästi.