Meiltä vapautuu vanha navetta esim. talliksi!!

Vanha navetta

Meiltä vapautuu vanha navetta jonka olemme ajatelleet voivamme vuokrata esim.talliksi.Navetta on ollut käytössä ihan tähän asti jotenka se on kohtuullisesa kunnossa.Remonttia siinä joutuu kyllä tekemään.Tilaa kyllä varmasti löytyy yhtä hevosta suuremmallekin porukalle.Navetassa on ollut aikanaan 13 lehmää.
Ottakaa ihmeessä yhteyttä ja jutellaan asiasta..olemme valmiita lähes minkälaisiin ehdotuksiin tahansa :
Tilamme sijaitsee Uudellamaalla.
Sitten jos joku viisaampi osisi kertoa meille mitä ehtoja kyseiselle toiminnalle rakas EU:mme on keksinyt asettaa?

3

576

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • taka

      Hei!!Laitoin jo aikaisemmin viestiä,mutta ie ole tullut varmaan perille.Olisin TODELLA kiinnostunut paikasta!!Minulla on ollut talli aikaisemminkin, joten noi EU:kotkotukset hyvin tiedossa.Ottaisitteko yhteyttä joko sähköpostitse tai soittamalla tel:0407501245 KIITOS!

      • Nimetön

        ota yhteyttä minuun osoitteella [email protected] niin päästään suunnittelemaan asiaa eteenpäin.navetta on nyt tyhjentynyt joten saian voi laittaa nopeallakin aikataululla vireille :)


    • nadia90

      onko vielä vapaana? olen perustamassa omaa talliyritystä ja etsin tallia vuokralle!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      92
      1939
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      278
      1771
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      307
      1575
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      183
      1455
    5. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      89
      1040
    6. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      51
      1007
    7. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      56
      977
    8. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      56
      968
    9. 67
      944
    10. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      941
    Aihe