sakke sammaggo gosio matgallaan

ding dong, ding dong ding don.

Hän hanuri hiiren tavatessaan
ahaa ahaa
hän hanuri hiiren tavatessaan
ahaa ahaa
pyysi mukganaan tulemaan kapakkaan
ahaa ahaa ahaa...
1109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

nyt lauleksii ahaa, ahaa,
siellä hiiri ja samppi nyt lauleksii ahaa, ahaa,
siellä hiiri ja samppi nyt lauleksii ,
oli hyvä ettei jouduttu naimisiin ahaa, ahaa, ahaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hän lauloi gauniita lauluja kirjoitti:

ding dong, ding dong ding don.

Hän hanuri hiiren tavatessaan
ahaa ahaa
hän hanuri hiiren tavatessaan
ahaa ahaa
pyysi mukganaan tulemaan kapakkaan
ahaa ahaa ahaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu