Kaikki masentaa tänään... tai on masentanut jo pidemmän aikaa...
Masentaa..
tonikristian80
11532
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
ihmeessä----niin kysyin vaan
kaikki vaan menee persiilleen tässä elämässä...
mut mitkä kaikki---joskus voi näyttää että kaikki jos yksi asia painaa
masenukseen ei oo muuta lääkettä kun aika!!!
jos tää vähän piristää.
http://www.superlaugh.com/1/cant.swf
kun pystyt kertomaan että masentaa. Kaikilla ihmisillä on semmosia kausia että ei huvita mikään ja kaikki masentaa..itselläni oli sellanen kausi nyt keväällä mutta nyt taas tuntuu että elämä voittaa..:)
Tuntu sillon että kaikki meni persiilleen mitä vaan tein mutta se kausi meni sitten ohitte..semmosta se on elämä..vuoroin ylämäkee ja vuoroin alamäkee..joskus sitä saa kulkee tasastakin tietä aika kauan aikaa..
Mietin kait tunnin verran, että mitä sanoisin sulle... mutten keksinyt mitään mikä varmaan auttaisi... Mutta haluan toivottaa sulle silti paljon jaksamisia... ja muistuttaa siitä ettet todellakaan ole yksin... :)
Ainiin, tuli muuten mieleen... Olen törmännyt suhun joskus, asutaan samoilla kulmilla...
...ja hyvää yötä. :)
missä ollaan törmätty?
en muista nyt tähän hätään, että missä ja milloin. Näytät vaan jotenkin tutulta kuvassasi ja ajattelin, koska asun myös Itä-Helsingissä. Mutta saatan puhua ihan omiani, ehkä ei olla "törmätty" koskaan.
-epätoivoon;-))
-Kas, mää aattelen asian niin, että, jos ei olis epätoivoa lainkaan, ei olis mitään toivoa olemassa.
-Ei tää paljoa lohduta varmaankaan?
RAMAVIT=RAsittaa, MAsentaa ja VITuttaa.
..masennus pitää rusentaa.. hmm mulla huonot lääkkeet mutta tepsii ainakin väliaikaisesti..