MTV3 pihalla vai PIMITYS?

MTV3:n Seitsemän uutisissa ei ollut HALAISTUA SANAAKAAN Artti Mahtisaaren lahjusskandaalista!

Todisteet on aika pitävät, kun Saksan tiedustelupalvelu niin sanoo!
1221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siis seuratkaa uutisia!

Suomessa ei ole puolueetonta mediaa!

Ei ole missään muussakaan maassa.

MTV on porvarien äänitorvi, siis jos on vähänkin kokoomus positiivista kerrottavaa, niin mtv kertoo sen, mutta mikäli on negativiista kerrottavaa, niin mtv3 kertoo sen erittäin hienovaraisesti tai sitten jättää kertomatta.

Siis pointtini on että MTV3 on KOKOOMUKSEN äänitorvi!

Olen jo vuosia sitten nähnyt kuinka mtv hehkuttaa kokoomusta ja parjaa vasemmistoa.

Eli hyvät ihmiset!
Muistakaa, että Suomessa ei ole riippumatonta mediaa!

MTV3 on porvarien äänitorvi!!!

Boikotoikaa sitä!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyrmistynyt. kirjoitti:

MTV3:n Seitsemän uutisissa ei ollut HALAISTUA SANAAKAAN Artti Mahtisaaren lahjusskandaalista!

Todisteet on aika pitävät, kun Saksan tiedustelupalvelu niin sanoo!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu