opastusta

miten saisin nilkkoihin/pohkeisiin lisää massaa, ettei jalat olisi niin ohkaiset? Kiitos asiallisille vastaajille!
3251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kokeiles treenata pohkeita 2-3 kertaa viikossa. ota yhdellä treenillä vaikka 3 kovempaa sarjaa, mielellään seisten tehtynä. joku pieni koroke smith-telineeseen, tanko niskaan ja huolellinen liike. sitten toisella kerralla muutamia pitkiä sarjoja ilman painoja tai ihan pienillä painoilla.

kokeile myös tehdä ilman kenkiä, silloin saa paaaljon paremman tuntuman pohkeisiin. ja tosiaankin suosittelen seisten tehtyjä pohjeliikkeitä

Äänestä
  • hyvistä vinkeistä! Juuri nilkan vahvuuteen kaipaisin lisää paksuutta, tietäisitkö sille mitään hyvää liikettä, vai soveltuuko jo edellä mainitsemasi liike myös siihen?

    Äänestä

tsekkaa tää, paljon hyvää matskua.

www.pakkotoisto.com

tsemppiä reeniin,
kishi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sami kirjoitti:

miten saisin nilkkoihin/pohkeisiin lisää massaa, ettei jalat olisi niin ohkaiset? Kiitos asiallisille vastaajille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu