Ihannenainen gallup

Jokainen vastaa edellisten laittamiin kysymyksiin ja lisää viestiinsä yhden kyssärin lisää. Kysymykset voivat olla miehille tai naisille suunnattuja, mutta pysytään kumminkin naisten ominaisuuksissa.

Tästä se alkaa:

blondi, brunetti vai punapää?

19

3450

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jarmooo

      No niin, tämähän on taas just sitä mitä parikymppisen hempukan logiikalla olettaa saattaa: ensin jaotellaan kaikki maailman naiset kolmeen ryhmään hiusten värin perusteella (aivan kuin muita värejä ei olisikaan) .. ja niinkuin sillä karvan värillä olisi lopulta muutenkaan mitään merkitystä.

      "juuh, seurustelen blondin kanssa --> ihanaa! ohoh se värjäs hiukset mustaks --> ei se enää ole ihana. suhde poikki."

      Hohhoijaa. Lapset ettekö te väsy näihin koskaan..

    • täällä....

      Blonetti sen olla pitää.

      Kysymys: pitääkö naisen olla leveämpi kuin pituutensa on?

    • SuomalainenMies

      Sänkyyn brune ja lasten tekoon blondi.

      • jpel

        Blondi tietty! Niissä vaan on sitä jotakin.


      • MMS

        KYLLÄ BLONDI KELPAIS....
        JA SITTE SELLAINEN HIENO KÄMPPÄ
        JA NELJÄ ISOA KOIRAA
        < NÖFFI JA BERNHARDILAINEN.TANSKANDOGGI
        JA SITTE TALLIIN 2 MERSUA


    • enää näitä?

      Loppuunkulunut aihe!

    • jepules

      brunetti, hän ei edes mielikuvituksissaan värjäisi hiuksiaan,, tai jos tekisi niin, syvä katumus iskisi heti, koska tukka meni piloille.

      Muutema harmaa joukossa takaa hiusten aidon kauniin, hieman mahonkisen tumman ruskena värin. ikävä vaan, ettei kaikille ole suotu tätä mahdollisuutta. Aitous kunniaan..

      Nainen saa värjätä hiukset sitten kun harmaa alkaa olla ihan peittävä.

      Sitten kysymys: hame vai housut?

    • MMS

      SE EKA TAI TOKA
      LUONNE
      HUMORISTINEN
      TEMPERAMENTTINEN
      VÄRIKÄS
      FIKSU
      ÄLYKÄS
      TAITAVA
      ÄLYKKÖ

    • Posliininystävä

      Kokonaan ajeltu, tupsu, viiru vai pöheikkö?

      (paljas!!!)

      • viiru sanon mie.

        Eikös neliö oo aika epämukava sänkykaveri... mut toisaalta makunsa kullakin. Ja mikä helvetti on näivetystauti??

        No mites sit onks se äiti vai tytär?

        P.S. Ei meinaa tuolil pysyy ku tein "vastauksii" lukee =D


      • Jessss!!!

        Ja samanlainen hanuriosasto!


      • MMS
        Jessss!!! kirjoitti:

        Ja samanlainen hanuriosasto!

        EI MIKÄÄN SELLAINEN JOKA MÄÄRÄÄ LIIKAA.VAAN SELLAINEN JOKA TUKEE MIESTÄÄN TÄYSIN


    • nöösi_poika

      Tuli juuri tennistä katsottua, niin siitä tuli sitten mieleen Maria.

      Tiukka kroppa, pienet tissit ja vihainen ilme naamalla. Tällaisen jos saisi. Jotenkin vaan niin tajuttoman seksikäs...

      • mml

        BLONDI SAISI OLLA JA KAUNIS JA ENNEN KAIKKEA ÄLYKÄS.SEKSIKÄS JA TYYLIKÄS.HAUSKA.ELÄINRAKAS JA URHEELLULLINEN.


      • &lt;&lt;&lt;&lt;
        mml kirjoitti:

        BLONDI SAISI OLLA JA KAUNIS JA ENNEN KAIKKEA ÄLYKÄS.SEKSIKÄS JA TYYLIKÄS.HAUSKA.ELÄINRAKAS JA URHEELLULLINEN.

        BLONDI < VAALEAVERIKKÖ < LAURA.ANNE.ANNIKA.RIIKKA.MARIKA.JONNA.JULITA.LINDA.RIINA.MARIANNE.LOLA.OLGA.GALINA.SVETLANA.TERESA.
        PUNAPÄÄ < TARJA.HANNA.LAURA.RIIKKA.ANNIKA.
        MUTTA TYTTÖYSTÄVÄ < BLONDI < ANNE
        PITKÄAIKAINEN TYTTÖYSTÄVÄ.AVOVAIMO JA MYÖHEMPI VAIMO
        NAISYSTÄVÄ < YSTÄVÄTÄR


      • &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
        &lt;&lt;&lt;&lt; kirjoitti:

        BLONDI < VAALEAVERIKKÖ < LAURA.ANNE.ANNIKA.RIIKKA.MARIKA.JONNA.JULITA.LINDA.RIINA.MARIANNE.LOLA.OLGA.GALINA.SVETLANA.TERESA.
        PUNAPÄÄ < TARJA.HANNA.LAURA.RIIKKA.ANNIKA.
        MUTTA TYTTÖYSTÄVÄ < BLONDI < ANNE
        PITKÄAIKAINEN TYTTÖYSTÄVÄ.AVOVAIMO JA MYÖHEMPI VAIMO
        NAISYSTÄVÄ < YSTÄVÄTÄR

        JAAA HYVÄ KYSYMYS MUTTA ENNEN KAIKKEA ELÄINRAKAS TYTTÖ KOSKA KOTONAMME OLISI KISSOJA JA KOIRIA JA SITTEN TÄLLÄ SEURUSTELUAIKANA IRLANNINSETTERI LUCA JOKA OLISI NUOREN PERHEEMME JÄSEN 11 VUOTTA JA MATKAISI KELTAISESSA 220 D MERSUSSA HARJAVALTAAN JA KOKEMÄELLE KAVERIANI HEMPPAA TAPAMAAN JONKA SERKKU PAULA OLISI SEURALAISENI MM ERÄÄLLÄ JOULUMATKALLA JA SITTEN MATKAISI MM KELTAISESSA MERSUSSANI 220 D W115 JA SITTEN BRITISH RACING GREEN JAGUARISSANI JA SITTEN AMAZONISSANI VALKOINEN VOLVO < JA HEMPPAA MATKAISIN TAPAMAAN MERSULLA < 220 D JA 450 SEL JA 380 SEL < JA SITTEN KAKKOSTIELLÄ SOISI JOSKUS AUTOPUHELIN JOHON SITTEN PAULA VASTAISI JA SITTEN JOSKUS ANNE.ANNIKA.MARIANNE.MARIKA.LINDA.LIINA.HANNA


    • MMKML

      BLONDI..MUTTA MYÖS OIS IHANAA SEURUSTELLA OLLA AVIOSSA TUMMAVERIKÖN K

    • MMJKLMSÖ

      NO BLONDI...

    • &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

      BLONDI EHDOTTOMASTI

    Ketjusta on poistettu 32 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas
      Kaste
      162
      1127
    2. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      366
      1087
    3. Ehkä vähän

      Rakastunut sinuun
      Ikävä
      50
      1080
    4. Sijaiskasteet kuolleitten puolesta

      Paavali teki Korintossa sijaiskasteita kuolletten puolesta eli ns. Mormoninkasteita. 1. Kor. 15:29 Mitä muutoin ne, j
      Kaste
      373
      1009
    5. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      922
    6. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      857
    7. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      89
      857
    8. Martina ja jalkapalloilija2

      Seiska: Martina iski nuoren jalkapalloilijan vuosia sitten. Könysikö milf teinin kanssa?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      810
    9. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      105
      729
    10. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      51
      713
    Aihe