Yllättävää, miten Danni alentui huiputtamaan osaa kilpailijoista viimeisessä heimoneuvostossa.
Steph puolusti Juddin pudottamista ja sanoi, että Danni oli tullut puhumaan hänelle ja Rafelle Juddin epäluotettavuudesta. Samalla Danni puisteli vieressä päätään.
Mutta juuri niinhän siinä kävi. Danni teki juuri niin kuin Steph sanoi. Muistan tämän paremmin kuin hyvin, koska katsoin Juddin pudotusjakson nauhalta viime viikolla.
Outo veto Dannilta.
Survivor: Dannin viimeinen huiputus
Selviytyjän polvi
3
817
Vastaukset
- kävi?
Olin lomilla ja missasin vikan jakson. Kumpi siis voitti?
ja oliko jotain muuta mielenkiintosta?- ylivoimaisesti
Danni sai kaikkien paitsi Rafen äänen.
- gabriele
ylivoimaisesti kirjoitti:
Danni sai kaikkien paitsi Rafen äänen.
Eikö se ole aika typerää että Selviytyjät voittaa aina joku keskiverto tyyppi joka vain hilluu siellä taustalla?
Tai siis Danni ei ollut edes kamalan vahva vaan keskiverto eikä hirvittävän ahkerakaan. Sellainen vaan joka pysyi taustalla ja teki niinkuin muut sanoivat.
Luulisi kai että Selviytyjien nimenkin perusteella paras voittaa.
Ja vahvimmat kun tupataan aina äänestämään pois..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33811756IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597966Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut933083Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982258Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1562219Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81656- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin551103Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta60793