Missä hoitsu-Laura

Edelleen kaipaisin Lauraa, jota ennen niin usein näkyi yöelämässä, eikä enää missään,,!! Tulethan vanhoihin menopaikkoihin morjenstaan, ikävä ois,, "se" Sami, tiedät kyl
3555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tuntomerkkejä hoitsu-Laurasta

Äänestä

sitä blondia, joka ainakin muinoin hamussa viihtyi? joku -78 tai sinne päin syntyny? Ei o näkyny juu ei

Äänestä

Laurasi...On meinaan kaverini.

Kerrohan vähän tuntomerkkejä.Ikä, ulkonäkö yms.?
Voin viestittää hänelle kaipauksesi jos on samasta henkilöstä kyse...:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hgistä?? kirjoitti:

Edelleen kaipaisin Lauraa, jota ennen niin usein näkyi yöelämässä, eikä enää missään,,!! Tulethan vanhoihin menopaikkoihin morjenstaan, ikävä ois,, "se" Sami, tiedät kyl

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu