Hei sinä ihana pitkätukkainen nuorekas nainen joka lenkkeilet citymarketin lähistöllä usein. Muistatko minua samanhenkistä miestä (vaalea, hevymiäs) jossa katseesi selvästi on viivähtänyt kohdatessamme? Kuljen toisinaan yhdessä kaverini (tumma, tukevahko, parta) kanssa. Olet joskus tullut vastaan jonkin ystäväsi/pikkusiskosi seurassa, puhumistavastasi päättelin että et ole syntyperäinen tamperelainen. Miten saisin yhteyden sinuun?
Pitkäh. lenkkeilijätär
Turtolan mies
3631
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Voe tokkiisa, olenko se minä? ;) Että ihan heavarimies, justiinsa miun makkuun;) Mitehä myö saatas vahettuu yhteystiejot sallaa? ;) Olet sie se joka vihelti myöskinnii? ;)
;)
;)
Ei en ole naisille vihellellyt eikös se ole hoopjen hommaa vähän? Ja etsimäni nainen ei puhu karjalaa vaan olisko Porin murretta tai sieltä päin.
Tuntomerkkejä lisää? Meitä pitkähiuksisia on paljon :)