Nurmo ei ole vielä antautunut

Nurmoa ei ole vielä liitetty seinäjokeen. Oikeusjuttu on vetämässä. Perästä kuuluu.
2410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nurmossa ei asu ku homoja ja painijoita.

Äänestä
  • Nurmoolaane erehryksessä luullut sua hariootus
    vastukseksi ,ku oot nuan loukkaantunu.Älä valitä tuu samalle kioskille jutellahan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pro Nurmo kirjoitti:

Nurmoa ei ole vielä liitetty seinäjokeen. Oikeusjuttu on vetämässä. Perästä kuuluu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu