tullin

sivuja päivitetään...
Luki ainakin 2.5.2003 klo 10.45.
Odotellaan mitä ilmestyy...
1487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ainakin verotuspäätökset syys,loka,marras,joulukuulta olivat hävinneet.

Tosin ei sinne ollut tullutkaan enää tän vuoden päätöksiä....

Jokohan on laskuri tulossa, josta näkee verotusarvot ??? Tälläistähän oli jokus lupailtu ?

Ootellaan vielä, ei iso laiva niin vaan käänny.
Tämä on melkoinen gradu myös virkamiehille....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Speed kirjoitti:

sivuja päivitetään...
Luki ainakin 2.5.2003 klo 10.45.
Odotellaan mitä ilmestyy...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu