Usmin uimarannan ponttooni/uimavalvonta?

Mihin katosi Usmin uimarannan ponttooni?

Tämä kesä on ensinmäinen, kun rannalla ei ole uimavalvontaa?

Sitä ennen lähti Usminrinteen rannasta pukukoppi ja sitten laituri..

´Kehitys´ kulkee aivan väärään suuntaan.
2759
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Johan on, tuossa uimalan jonossa kuulinkin tuosta mutta en siis uskonut. Hyvin menee todellakin...=(
Tuosta voisi laittaa lehteenkin jutun.

Äänestä
  • lisää turhaa avautumista aamupostin valituspalstalle

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyyppärään.. kirjoitti:

Mihin katosi Usmin uimarannan ponttooni?

Tämä kesä on ensinmäinen, kun rannalla ei ole uimavalvontaa?

Sitä ennen lähti Usminrinteen rannasta pukukoppi ja sitten laituri..

´Kehitys´ kulkee aivan väärään suuntaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu