peräpukamat

onko kokemuksia kuinka peräpukamat sais kätevimmin pois ja onko jokin internet osoite mistä vois onkia tietoja
41349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

apteekki. ja lääkäri jos on pahat oireet.
tuliko mieleen?

Äänestä

lääkäriltä saat reseptin apteekkiin.
ne on sellaisia puikkoja mitä laitetaan pakaraan ja pukamat katoaa.
ei satu ollenkaan.
sitten mistä saat tietoa mene google.fi hakukoneeseen ja kirjoita peräpukamat.
=)

Äänestä
  • Apteekista saa pukamalääkettä ilman reseptiäkin. Kun tässä ei saa mainostaa, en kirjoita minkä nimistä, mutta kysy apteekista. Jos ei sillä parane, niin mene lääkäriin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pukamat pois kirjoitti:

onko kokemuksia kuinka peräpukamat sais kätevimmin pois ja onko jokin internet osoite mistä vois onkia tietoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu