terhi/wallstreetin aula

olit ystäväsi kanssa tänään aamulla wallstreetin aulassa,odottelitte kai junan lähtöä.pelasin kolikkoautomaattia.loimme muutamia katseita.nimesi kai oli terhi.jos kiinnostaa jätäppä tänne viestiä.
2298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen sosiologi ja teen tutkimusta syrjäytyneistä peliriippuvaisista luuseri-reppanoista.

Jos kiinnostaa osallistua tutkimukseen yhteystiedot löydät sosiaalitoimistosta.

Äänestä
  • olla itsellä jonkunlainen addikti.etkö ole töissä kun kerkeet lukemaan näitä juttuja.olenko pyytänyt sinulta rahaa pelatakseni,anteeksi vain.taitaa olla provo viesti,mutta siinä sulle kauraa purtavaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


adidas puku kirjoitti:

olit ystäväsi kanssa tänään aamulla wallstreetin aulassa,odottelitte kai junan lähtöä.pelasin kolikkoautomaattia.loimme muutamia katseita.nimesi kai oli terhi.jos kiinnostaa jätäppä tänne viestiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu