!MOPAR tapahtuma pitää ottaa työn alle. ! tuossa edessä tarkoittaa tietysti sitä, että Mopareilla ei alueelle ole asiaa. Emmeköhän me todelliset USA (ei USA-lada) harrastajat ole kärsineet jo riittävän monta vuotta näistä amerikan lada ihmisistä alan tapahtumissa?
Mitäpä mieltä olette, olisiko jo aika järjestää Mopar vapaa tapahtuma? Tapahtuma missä nämä ladat käännytettäisiin jo sisäänkäynnin yhteydessä linttailemaan paljas peppu pystyssä muihin maisemiin.
Mitäpä mieltä olette, olisiko jo aika järjestää Mopar vapaa tapahtuma? Tapahtuma missä nämä ladat käännytettäisiin jo sisäänkäynnin yhteydessä linttailemaan paljas peppu pystyssä muihin maisemiin.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Elinkeinoasiainmies saattaisi järkyttyä vähempiosaisten ja syntyjään vajaa-älyisten syrjinnästä.
GM harrastajilla ollut se sateenkaari tapahtuma siellä helsingissä tässä joku aika sitten.siellähän ei mopar miehiä ja naisia varmasti ollutkaan.
Tilataan myös prässiauto paikanpäälle niin saadaan tehtyä suuri palvelus amerikanauto kulttuurille.Päästään suuresta osasta ongelmajätettä eroon ja Kuusankoski OY saa taas metalliromua uusiokäyttöön .Näin menetellen jäljelle jää vain oikeat autot moparit ,foortit ja amc:t .Tietysti näin kierrätyksen aikaan ehkä voisimme säästää muutaman corvetten.Niistä saa tehtyä oivan heinäkärryn traktorin perään kun polttaa lasikuitukopan pois ja heittää tekniikan korkealaitaiseen.
nehän on kaikki niin saman näköisiä että olis aika kuivat bileet .ku on nähny yhden geeämmän niin on nähny ne kaikki