Olin uimalaiturilla parin kilsan päässä kotoa ja tarkoitus oli päästää koira uimaan. Olin juuri irrottamassa talutushihnaa, kun se näki sorsa poikueen ja hyppäsi veteen ja samalla kiskaisi minutkin mukana. Oli aika noloa nousta rantaan litimärkänä, kun päällä oli farkut, farkkutakki, tennarit, alla alusvaatteet ja t-paita ja tietysti porukkaa rannalla noin kymmenkunta. Voi että, kun hävetti.
:tyttö82
vaatteet
7
2284
Vastaukset
- M28..
ei siinä muuten häpeämistä ole. märät vaatteet nuoren naisen päällä näyttää hyvältä. :)
- kastui
Putosin veneen ja laiturin väliin kun olin nousemassa veneestä rantaterassin laiturille, sain kyllä raikuvat aplodit kun kahlasin litimärkänä rantaan hienossa mekossani.
- kylpy
Ystävättäreni sai keväällä kylmän kylvyn kun ei uskonut varoitteluani ja kokeili jään kestävyyttä ja kastui kainaloita myöten.
- sitten
Oltiin menossa bileistä kaupungille ja käveltiin joenrannassa ja otin piloillani erään neitosen syliini ja kannoin rantakivelle ja olin heittävinäni veteen ja jotenkin jalkani lipesi ja pudottiin molemmat kaikki vaatteet päällä jokeen,neiti kiljui ja kiroili ja minä kiroilin ja muut ulvoivat naurusta.Tämä neitonen on nykyisin vaimoni.
- rassi885
Älä välitä. Essi (mun isosisko) niin seki hyppäs vaatteetpäällä veteen. Tai oikeestaan Hanne "tönäs" Essin veteen.
- vaatteissa
Minut on myös tönästy veteen kaikki vaatteet päällä ja jouduin olemaan märissä vaatteissa monta tuntia kun oli kotiin matkaa 45 km ja ei kuskimme suostunut lähtemään kesken illan viemään.
- vaatteet
Minut on kerran pudotettu veteen valkoiset caprit ja valkoinen pusero päällä jotka olivat lähes läpinäkyvät märkänä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1164989Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv2174721"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1253225Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363183Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1053095- 992395
Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1382358Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi392285Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.352233- 222178