vaatteet

päällä uimaan

Olin uimalaiturilla parin kilsan päässä kotoa ja tarkoitus oli päästää koira uimaan. Olin juuri irrottamassa talutushihnaa, kun se näki sorsa poikueen ja hyppäsi veteen ja samalla kiskaisi minutkin mukana. Oli aika noloa nousta rantaan litimärkänä, kun päällä oli farkut, farkkutakki, tennarit, alla alusvaatteet ja t-paita ja tietysti porukkaa rannalla noin kymmenkunta. Voi että, kun hävetti.
:tyttö82

7

2322

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • M28..

      ei siinä muuten häpeämistä ole. märät vaatteet nuoren naisen päällä näyttää hyvältä. :)

    • kastui

      Putosin veneen ja laiturin väliin kun olin nousemassa veneestä rantaterassin laiturille, sain kyllä raikuvat aplodit kun kahlasin litimärkänä rantaan hienossa mekossani.

    • kylpy

      Ystävättäreni sai keväällä kylmän kylvyn kun ei uskonut varoitteluani ja kokeili jään kestävyyttä ja kastui kainaloita myöten.

    • sitten

      Oltiin menossa bileistä kaupungille ja käveltiin joenrannassa ja otin piloillani erään neitosen syliini ja kannoin rantakivelle ja olin heittävinäni veteen ja jotenkin jalkani lipesi ja pudottiin molemmat kaikki vaatteet päällä jokeen,neiti kiljui ja kiroili ja minä kiroilin ja muut ulvoivat naurusta.Tämä neitonen on nykyisin vaimoni.

    • rassi885

      Älä välitä. Essi (mun isosisko) niin seki hyppäs vaatteetpäällä veteen. Tai oikeestaan Hanne "tönäs" Essin veteen.

    • vaatteissa

      Minut on myös tönästy veteen kaikki vaatteet päällä ja jouduin olemaan märissä vaatteissa monta tuntia kun oli kotiin matkaa 45 km ja ei kuskimme suostunut lähtemään kesken illan viemään.

      • vaatteet

        Minut on kerran pudotettu veteen valkoiset caprit ja valkoinen pusero päällä jotka olivat lähes läpinäkyvät märkänä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      597
      1278
    2. 82
      976
    3. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      295
      738
    4. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      164
      726
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      207
      695
    6. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      58
      673
    7. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      175
      651
    8. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      88
      600
    9. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      203
      569
    10. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      21
      531
    Aihe