Viimeisen tiedon mukaan Supo julkaisee sittenkin Tiitisen listat. Sitten heräsin ja huomasin että se olikin vain painajaista.
Supo julkaisee sittenkin
vakoojalistat
6225
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sinulla taitaakin niitä paineita riittää.
Eikö pallolaajennus auttanut. No, se olisi pitänyt kohdistaakin aivoihin.
enempää en kerro.
Et kai vain ole Danny eli Ilkka Lipsanen?
Matti ja Teppo?
Turun lahja maailmalle.
Vanhoista sen aikaiseen asiointitapoihin
kuuluvasta kanssakäymisestä täytyy pitää.
Ennen oli ennen nyt on nyt on tukka päästä
lähtenyt.Minkä takia ollaan hiljempaa niistä
henkilöistä jotka virkauransa aikana ovat
vakoilleet Usan hyväksi,eikö pitäisi tutkia
niitä henkilöitä,eikä sellaisen maan vakoilu-
asioita mitä ei enään ole olemassakaan ihan
turhaa.
Suomalaiset eivät vakoilleen "CIA:n hyväksi" vaan säilyttääkseen itsenäisyytensä, kuten muutkin länsivaltiot Neuvostoliiton vyörytyksen edessä. Kiitos tämän Suomi on edelleenkin vapaa, itsenäinen maa, ja nyt EU:n kautta entistä tiukemmin vapaassa, itsenäisessä länsiblokissa.
Kaikki keinot oli otettava käyttöön koska vihollinen, Neuvostoliitto, oli SDP:n muodossa soluttautunut jo maahamme sisälle.
Neuvostoliitto ei ollut vain Suomen, vaan koko vapaan maailman vihollinen. Vallankumouksia aseistettiin ja rahoitettiin kaikkialla maailmassa, tähtäimessä totalitaarinen sosialismi eli maailmanlaajuinen ryöstö ja orjuutus.
Henkilöitä, jotka olivat osa tätä maanpetoksellista toimintaa, on edelleen elossa ja vallan kahvassa. On erittäin tärkeää saada heidät paljastettua ja ikuisiksi ajoiksi pois tämän maan asioista. Neuvostoliitto ehkä romahti, mutta nämä henkilöt eivät poistuneet minnekään.
Maanpetturiin yksinkertaisesti ei voi luottaa. Ihminen joka on vaihtanut arvonsa Suomi-isänmaasta globaaliin sosialismiin on ikuisesti maanpetturi. Onneksi edes sotatilassa tiedetään mitä sellaisille tehdään. Nimet on tärkeää saada tietoon että teloituskomppaniat tietävät keiden perään mennä!