Ei voi olla totta !!

Victoria Beckham panee koiransa vieroitukseen.
5530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vois vähempää kiinnostaa. Onko pakko täyttää palsta täydella paskalla?? Sinulla taitaa olla liikaa aikaa, kun vaivaudut postaamaan tuollaista merkityksetöntä paskaa tänne.

Äänestä
  • vastata :))))))

    Äänestä

  • aikaa kirjoitti:

    vastata :))))))

    sitä aikaa järjestetään silloin, kun te tyhjän postaajat saatte minut ärsyyntymään. Voit siirtyä noine juttuinesi tuonne Huuhaa palstalle muiden kaltaistesi joukkoon.

    Äänestä

  • Hamans kirjoitti:

    sitä aikaa järjestetään silloin, kun te tyhjän postaajat saatte minut ärsyyntymään. Voit siirtyä noine juttuinesi tuonne Huuhaa palstalle muiden kaltaistesi joukkoon.

    keskustella uutisista :))))))

    Äänestä

Eihän se sitä vieroitukseen ollut laittamassa. Niiden koira kusee ja paskantaa sisälle, ja Victoria laittaa sen koulutukseen, jotta se koira oppii sisäsiistiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kauhistunut. kirjoitti:

Victoria Beckham panee koiransa vieroitukseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu