leukaimplantti

spacycadet

eli onko kellaan tietoa tasta operaatiosta? ymmartaakseni kaksoisleukarasva imut eivat juuri tehoa tai pysy pitkaan, joten toinen vaihtoehto olisi korostaa leukaa paremmin esiin. minkahan hintainen operaatio on ja minkalainen?

5

1588

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja samalla rasvaimu

      leuan alta. Tulos on upea! Ei hamsteripusseja eikä tippaakaan kaksoisleukaa. Ja tulos on kuulemma pysyvä, rasva ei tule leuan alle roikkumaan uudestaan. Toipuminen nopea omassa tapauksessani (yksilöllistä), työkunnossa olin 2 viikossa. Voit vain kuvitella, että olen onneni kukkuloilla...

      • tietää

        kenellä olit, itsekin kun suunnittelen parin vuoden sisään vastaavaa operaatiota. Ja oliko se koko kasvojen kohotus vai vaan osittainen?


      • kohotus
        tietää kirjoitti:

        kenellä olit, itsekin kun suunnittelen parin vuoden sisään vastaavaa operaatiota. Ja oliko se koko kasvojen kohotus vai vaan osittainen?

        se oli ja sitten se rasvaimu leuan alta.


      • toimenpide
        kohotus kirjoitti:

        se oli ja sitten se rasvaimu leuan alta.

        se oli? Itsellä on kaula-alueella ylimääräistä nahkaa laihdutuksen seurauksena ja haluaisi sen pois. Koko kasvoja ei tarvis nostaa mielestäni ja vähän pelottavalta se kuulostaisi, mutta tälläinen osa nosta voisi olla hyvä. Missä hoidatit ja mihin hintaan?


      • voi myös tehdä
        toimenpide kirjoitti:

        se oli? Itsellä on kaula-alueella ylimääräistä nahkaa laihdutuksen seurauksena ja haluaisi sen pois. Koko kasvoja ei tarvis nostaa mielestäni ja vähän pelottavalta se kuulostaisi, mutta tälläinen osa nosta voisi olla hyvä. Missä hoidatit ja mihin hintaan?

        pelkän rasvanpoiston leuan alta, ei alakasvojen kohotus ole pakollinen ellei siihen ole aihetta. Minulla oli ja hintakin oli siksi korkeampi. Pelkkä rasvaimu leuan alta ei ole niin suuri juttu. Käy rohkeasti keskustelemassa. Itse olin Nordströmillä ja kaikki sujui ongelmitta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      155
      11788
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      148
      5423
    3. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      43
      4437
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      132
      3632
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      39
      2728
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1926
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      107
      1646
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      361
      1601
    9. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      97
      1499
    10. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      136
      1441
    Aihe