Lääkärin vastaanotolla

voimala

Palasin juuri aamulennolta Tohtori Jonesin mainostamalta lääkäriprofessorin vastaanotolta, tässä otteita päiväkirjastani: (Tohtori Jones on näköjään poistanut mainoksensa, ehkä hyvä niin, arvioikaa itse.)

-Olen Salkkari ja Skitsofreenikko, väittää Lääkäriprofessori koska luulen ettei Pentagoniin törmönnyt isoa matkustajakonetta, lääkäriprofessorin mukaan asiassa ei kuitenkaan ole kenenkään mielestä mitään epäselvää, koneesta on kaikki osat tallella ja siitä on vaikka kuinka paljon valokuva ja videomateriaalia, .sekä lentävää että lennon jälkeen..

-Olen Salkkari ja myös hullu koska luulen että Wtc:een tornit hoidettiin loppujen lopuksi alas hallitulla rakennuspurulla, lääkäriprofessori kuitenkin vakuuttaa että kysymyksessä on aivan normaali lentokoneen ja tulipalojen tuhosta aiheituneet sortumat, sattuihan niitä peräti kolme kappaletta vuorokaudessa, se on siis aivan normaalia, ja isot talot kun yleensä varisevat muutamissa sekunneissa alas maantasalle ja yleensä lähes vapaan pudotuksen nopeudella, kaiken betonin ja muun irtaimiston kuuluu teitenkin muttua tomuksi, se on aivan normaalia kuten sekin että niin kovassa vauhdissa osa raudasta muuttuu sulaksi vellikksi, se on normaalia olet siis hullu jos muuta luulet, vakuuttaa lääkäriprofessori.

Olen Salkkari ja mielisairas- hullu- skitsofreenikko, kun luulen ettei Osama ja sen sotajoukot tehneetkään lentokonekaappauksia vaan lentokoneet olivat joidenkin muiden hallinnassa, asiassa ei ole kuitenkaan mitään epäselvää vakuuttaa lääkäriprofessori, asiasta tehtiin aivan täydelliset tutkimukset ja onhan Yhdysvallat oikea lakikansa, ja kukaan ei tee niin hyviä lakimieselokuvia kuin Yhdysvallat, joten tietotaitoa riittää, että on aivan turha yrittää väittää että asiassa on mitään epäselvää, Yhdysvallat tutki kaikella ammattitaidolla syyllisyyden maailman parhaimpien rikostutkijoiden avulla, Osamaa ei kuitenkaan ole ihan vielä vielä saatu toimitettua kuulusteluihin, mutta töitä tehdään kovasti sen eteen joka maailman kolkassa, jos muuta luulet voit joutua pakkohoitoon sanoo Lääkäriprofessori.

Olen Salkkari ja parantumaton hörhö Lääkäriprifessorin mielestä, kun luulen ettei sinne metsäisen pellonreunan kuoppaan pudonnutkaan matkustajakonetta, Lääkäriprofessori naurahtaa , voi voi nyt salkkariparka, tämähän on jo selvistä selvin asia, olet aivan sekaisin! onhan siellä otettu todella tarkka ja hieno valokuva pellinpalasesta jossa on punaista maalia ja vieläpä ikkuna, varoitan jos vain luulet jotain muuta niin saata joutua vaikka suljetulle osatolle loppuiäksesi.

Poistuin kello 11. 09 vastaanotolta ja tunsin itseni todella elinvoimaiseksi ja parantuneeksi, lääkäriprofessori sai minut vakuuttuneeksi aivan kaikesta.
Palasin kotiin, avasin suklaarasiani, suklaassa on kuulemma dopamiinia joka tekee onnelliseksi.

4

397

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • että...

      paperista tehty passi selviää tuhosta ehjänä, vaikka betoni pulveroituu ja teräs sulaa. Jos toisin luulet, se on suoraan suljetulle osastolle kulkematta lähtöruudun kautta.

      Mutta hyvä, että olet taas palannut tänne täysjärkisten maailmaan. Muista katsoa sitten puoli yhdeksältä ylen uutiset, niin pääset oikein kunnolla kiinni todellisuuteen.

      • Tuhoutumatta

        WTC kompleksista jäi ehjäksi lukuisia yksittäisiä papereita ja muita esineitä. Samoin käy jos vaikka poltat kotisi. Vaikka käytännössä "kaikki" tuhoutuu, yksittäiset esineet jäävät kaiken rojun seassa ehjäksi.

        Jos et usko, koita.

        Tarkoittaako tämä että passi oli laitettu löytymään tai ei, sitä en voi tietää. Mutta konsepti siitä että josain jää ehjäksi ei ole mitenkään luonnonlakien vastainen, päinvastoin. Kyseessä on normaalin universaalin kaaoslain käytännön sovellus.

        Katso vaikka kuvia pahoista lento-onnettomuuksista. Yksittäisiä tavaroita näkyy siellä täällä romun keskellä täysin ehjänä joka kerta.


      • mutta...
        Tuhoutumatta kirjoitti:

        WTC kompleksista jäi ehjäksi lukuisia yksittäisiä papereita ja muita esineitä. Samoin käy jos vaikka poltat kotisi. Vaikka käytännössä "kaikki" tuhoutuu, yksittäiset esineet jäävät kaiken rojun seassa ehjäksi.

        Jos et usko, koita.

        Tarkoittaako tämä että passi oli laitettu löytymään tai ei, sitä en voi tietää. Mutta konsepti siitä että josain jää ehjäksi ei ole mitenkään luonnonlakien vastainen, päinvastoin. Kyseessä on normaalin universaalin kaaoslain käytännön sovellus.

        Katso vaikka kuvia pahoista lento-onnettomuuksista. Yksittäisiä tavaroita näkyy siellä täällä romun keskellä täysin ehjänä joka kerta.

        miksi tarinaa sitten muutettiin viralliselta taholta. Ensin väitettiin, että passi löytyi kadulta jäänteiden seasta tornien sortumisten jälkeen. Sitten ilmeisesti ajateltiin, että se oli liian epäuskottavaa, ja tuli uusi versio, että passi löydettiin ennen sortumisia. Taas sama ilmiö kuin esimerkiksi NORAD:n selityksessä, miksei kaapattuja lentoja keskeytetty, joka on muuttunut ainakin kahteen kertaan.

        Niin että mahdollista juu, mutta mikä on todennäköisyys (olisiko jotain 0,0000...1) ja kuinka uskottava on muuttuva tarina, vielä kun "todiste" sattuu juuri sopivasti tukemaan virallista tarinaa, joka tornien ja varsinkin wtc7:n tapauksessa on luonnonlakien vastainen. Oikeudessa tarinaansa muuttelevat todistajat todetaan epäluotettaviksi, ja niin tullaan tässäkin tapauksessa toteamaan, kunhan tapahtumista vihdoin pidetään oikeudenkäynnit.


    • riku2345

      Mutta eikö kautta historian ole valtaapitävät kehittäneet salaliittoja, mutta jos kansa alkaa puhumaan salaliitosta niin se leimataan sairaudeksi.

      Niin kuin tässä vähänaika sitten tuli dokkari Irakissa olevien Usa:n sotilaiden arjesta siellä, niin mieleen painuva ja todella hätkähdyttävä oli se kun Usa:n sotilas antoi viestin Bushille ja hallinnolle. Hän vertasi Valtaapitävien aivotoimintaa 2-vuotiaan tasolle ja pyysi Bushia ja kongressin edustajia tulemaan heidän kanssa tänne 6 kk, niin näkisivät mitä tämä todellisuudessa on.

      Tässä ihan muistin virkistämiseksi hiukan taustoja.
      http://www.tiedonantaja.fi/arkisto/0226pohjaartikkulko.html

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa

      Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol
      NATO
      261
      4197
    2. Stefu haikailee

      Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      265
      3429
    3. Harmi mies ettet arvostanut

      Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku
      Ikävä
      154
      1788
    4. Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!

      Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde
      Suomalaiset julkkikset
      25
      1647
    5. Lavrov väläyttelee WW3:sta

      Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,
      Maailman menoa
      297
      1422
    6. Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?

      Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      132
      924
    7. Voiko hyvää omatuntoa ostaa?

      Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo
      Sinkut
      235
      855
    8. en vaan saa häntä pois

      Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va
      Ikävä
      115
      824
    9. Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi

      “Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe
      Suomi24 Blogi ★
      17
      791
    Aihe