on parempi kuin Ari. Mieltä mitä olette? Minäkin olen jotakuinkin monessa asiassa samaa mieltä. Ainoastaan Arilla on tuuheampi tukka muuten mä luulen että Kristianilla on kaikki muut paremmin. Kristian on pidempi miehekkäänpi tummempi kauniimpi raamikkaampi tyylikkäämpi matalampi ääni siis miehekkäämpi ääni paremmmat fanit hienommat vaatteet parempi koulutus hienompi suku ehjä koti rakastava tyttöystävä matalampi profiili seksikkäämpi ääni seksikkäämpi kroppa paremmin syöneen näköinen paremman värinen rusketus luometon naama soittaa kitaraa paremmin laulaa suomalaisia biisejä paremmin laulaa englantia ja ranskaa ja ruotsia ja saksaa paremiin on tasapainoisempi sillä on mukavampi vene se juttelee paljon fiksummin eikä ole kyllästyneen oloinen ei haukottele koskaan laulaa korkaeita ja matalia ääniä luontevasti osaa säveltää ja sanoittaa.. voi voi kyllä näitä riittäis mutta täytyy tästä lähteä kotiopäi..
Joku sanoi
että Kristian
4354
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sil on isompi molo vai onko? hehheheeeeehohohohhoo
Ei äitee, kun mä repesin tolla kohtaa "matalampi profiili", tosiaan on joo. Vähän liiankin matala, kun ei oo taida olla muuta paikkaa sille poloiselle kuin nää Arin sivut.
Kristian ja kauneus ei kyllä mahdu samaan lauseeseen, ei helvetti. :D Matalaotsainen karvanaama muistuttaa enemmän luolamiestä. Toisin on eräällä toisella tähtiartistilla.
Kristianin fiksuus tuli taas kerran esille Nyt-liitten haastattelussa, yleisönpalstalla puidaan herran outoja möläytyksiä vieläkin.
Kristianin fanit voivat toki olla parempia, ne kaikki kolme. Ainakin parempia provoilemaan.
tänne voi tulla taas tyhjentämään vaikka maanantaiv**t ja loman loppumiset muusta skeidasta puhumattakaan. Kristianin "fanien" sanoin: Voila´..
on kaksi Meurman videota jotka näyttävät samanlaisilta. Eikö ihmiset usko kertakuulemalla/näkemällä vai mistä on kyse?