Moikka!Olen syönyt n.1,5v pillereitä ja nyt kesän aikana on tullut monta kertaa unohdettua..
Menkat on tulleet, paitsi nämä viimeiset vähän mietityttää.Viime kerralla kun piti aloittaa pillerit, muistin jostain ihmeen syystä väärin ja aloitin vasta 4 päivän päästä oikeasta alotuspäivästä (otin silloin sitten samalla 5 pilleriä..).Sen jälkeen olen ottanut muutaman pillerin n.20h myöhässä. No, nyt alkoi menkat muutaman päivän myöhässä, eikä kestänyt kuin päivän ja vuoto oli niin niukkaa, ettei sitä oikein vuodoksi voi kutsua? Nyt sitten mietin pitäisköhän testi tehdä, vai onkohan se sitten ihan turhaa? Menkat on ollut kymmenisen vuotta, enkä muista että koskaan olisi päivää kestänyt.
Kiitos asiallisista vastauksista...
Mahdollisuus?
3
346
Vastaukset
- .............
A) tee testi, B) vaihda e-keinoa, asennuta vaikka kierukka, hormonilla tahi ilman, ei tarvitse muistaa mitään aikoja, on edullinen, e-teho kestää 5 v..
Mahdollisuus? Siis raskauteen? Juu,on. - oikeesti?
Tän on pakko olla joku vitsi. Syödään pillereitä ihan miten sattuu ja ihmetellään voiko olla raskaana. Kaikki, jopa vähä-älyiset tietävät, että tuo on ihan sama kuin ei käyttäisi mitään ehkäisyä.
- että...
...syömällä ehkäisypillereitä tuolla tavalla saa lisäksi sotkettua koko kehonsa toiminnan aika mukavasti.
Alkuperäiselle kirjoittajalle: Ethän ollut tosissasi? Olihan tuo provo? Jos ei, niin olen erittäin huolissani.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996084
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804792Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv983055Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p282863Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262125Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191516Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351067Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?861039Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚126981- 48774