Harrastimme poikaystävämme kanssa yhdyntää ja hän tuli sisälleni. Emme käyttäneet minkäänlaista ehkäisyä ja en itsekään käytä pillereitä tms. Yhdyntä kumminkin "laukaisi" kuukautiseni, sillä niiden aika oli tulla hiljakkoin. Voiko siis olla mahdollisuutta, että en olisi raskaana?
VOIKO tulla raskaaksi, jos..
epäilevä/tietämätön
2
603
Vastaukset
- tullut raskaaksi
Ovulaatio on kk:tis kierron puolessavälissä, jolloin todenäköisemmin raskaus voi alkaa.
- voi tulla
Sehan nyt on itsestaanselva etta jos ei kayta ehkaisya niin voi tulla raskaaksi. Ostakaa kondomeja seuraavksi kerraksi jos ette lasta halua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011059- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648