ei voi kuin nauraa näille jotka toivat volvon ulkomailta. nyt yrittävät myydä niitä mutta kuka semmoisen ostaa kun jokapaikassa on myynnissä v70 volvoja. autoliikkeet ei niitä huoli ja eroon pitäisi päästä. kaveritki kilpaa pudottelee hintaa mutta ei kelpaa ei. kyllä aikoinaan selittivät kuin paljo säästää mutta kovin ovat hiljaisia poikia nyt.
kannattaa tosiaan tuoda
2
1219
Vastaukset
- jföjdkfa
Aikaisemmin ne kartano-urheiluvaunu Volvot olivat aivan törkeän hintaisia.
Ilman ulkomailta hakua ei sellaisia saisi nykyäänkään kohtuullisella hinnalla.
Että siinä mielessä kaverisi kyllä säästivät tonnikaupalla rahaa ja auttoivat Suomestakin Volvonsa ostavia säästämään.
Ongelmia lähinnä niillä, jotka toivat Volvonsa bisnesmielessä ja olettivat tekevänsä myynnillä tiliä.- pari mersua
on sama juttu.Itse tuomani Mersut ovat olleet niin hinnaltaan kuin laadultaan erittäin hyviä.Ensimmäiselle autolle olisi ollut useampi ostaja.Kyse on aina hinnoittelusta.Autoliikkeistä ostetulla autolla pitää kustantaa valtavasti liikkeen menoja.Samoin myyjän vastuu maksaa.Yksityisen tuojan vastuu päättyy perävalojen häivyttyä.Mikäli hyväksyy normaalin arvon alenemisen myös tuontiautoissa niin asiassa ei pitäisi olla mitään ongelmia!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648