Vieläkö joku

ihmettelee tätä,

miksi ihmiset käy salaa ottamassa rinnat tai poistava roikkuvan vatsan?
Kun seuraa tuota kirjoittelua 'miehen näkökulmasa' selitys suorastaan hyppää silmille.
KATEUS!
Leimataan pumpattavaksi barbaraksi, bimboksi, epäaidoksi..... USKOMATONTA!!!!
Kaikille sievistelijöille tiedoksi äijät ihan takulla tiirailee niitä isorintaisia, mutta sanoo että sää oot ihana,,, Tajuutko?
Eikä ne traamaa halua, mutta mies joka sanoo että nämä tyhjät pussis on ihan hyvät ,,,haloo!!
(Joo, se sun luonnehan se tärkein, kun seksikyydestä puhuvat!)
Naiset jotka tajuaa tämän parantaa leikkauksella rintojaan jos muu ei tepsi enään. (lapset imetykset ym.) Ja on isi tyytyväinen! :)) Naisen itsetuntokin kohoaa kun tuntee tyydyttävänsä rakkaan oikein kybällä! Nam! ;D
Joojoo, ei ne tissit kaikkee ole, mutta OSA suhdetta aivan varmasti!

Siis hoitaa parisuhdetta, koska erottinen puoli on todella tärkeä naisen ja miehen välisessä suhteessa. Joka tuon kieltää valehtelee! Se että luonnostaan kroppa on kohillaan, ei oikeuta minusta tänne tulla arvostelemaan toisia.
Vielä on ne jotka muusta syystä joutuu ottaan silarit (hartiakivut, eriparisuus, ehkä rinnattomuus ym.), jotka varmasti rassaa naista.
Vai onko niin, että ainut hyväksyttävä silarien otto on syöpä?
Koittakaa nyt naiset tsempata toisia näissä leikkaus-päätöksissä, oli ne halut vaikka DDDDDDD!

Ilo on lukea noita, jotka oikeesti kehuu ja temppaa ja on iloisia toisten puolesta ja antaa ohjeita ym.!! Minäkin olen, vaikka vasta suunnittelen operaatioita, tänä vuonna kuitenkin. Jokuhan 'nutturatäti' tähän tulee arvostelemaan kohta, mutta temppiä kaikille rohkeille naisille ja pilkettä silmään..

9

655

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • miesten suhteen..

      minunkin mies sanoo olevansa tyytyväinen näihin AA kärpäslätkiin,vaan eipä laita yhtään hanttiin vaikka leikkaus odottaa.On kannustanut mua että jos kerran itseä vaivaa nii siitä vaan.

      Itse en tajua niitä henkilöitä tällä palstalla,jotka mollaa silikonien laittajia..
      jos ne ei ite haluu mitään leikkauksia;surffailkoon jossain muualla.Eihän näitä juttuja oo kenenkään pakko lukee,varsinkaan jos se tuntuu niin vastenmieliseltä!!!
      Onnea vaan kaikille uusien rintojen omistajille!

      • juuri

        ajattelinkin, Kun tämä laitto on itselle sopivaa ja mies tykkää, niin miksi ei! Sinä ajattelet kumppania ja se on onnesta sekaisin ja kyllähän hän sinullekin jotain hauskaa sitten varmasti keksii.. ;) Nuortuu tai jotain :))))))

        Mahtavaa sähellystä teille ja uusille tisseillesi! Jes!


      • yks nutturapää
        juuri kirjoitti:

        ajattelinkin, Kun tämä laitto on itselle sopivaa ja mies tykkää, niin miksi ei! Sinä ajattelet kumppania ja se on onnesta sekaisin ja kyllähän hän sinullekin jotain hauskaa sitten varmasti keksii.. ;) Nuortuu tai jotain :))))))

        Mahtavaa sähellystä teille ja uusille tisseillesi! Jes!

        ei täällä tietääkseni kukaan ole tuominnut tai arvostellut ketään. Mielipiteiden vaihtoa vartenhan tämä foorumi on, miksei tänne mahdu toisinajattelijoitakin. Vai pitääkö tämän olla joku keskinäisen kehun kerho, vai mitä? Alan todella ajatella, että olette bimboja.


    • hoidetaan?

      tosi alhainen ajatus! Kyllä se vaatii niin paljon muutakin. Helppoahan se olisi, jos kaikki avio-ongelmat voisi hoitaa silikonirinnoilla. Jo olisi ruuhkaa sairaaloissa!

      Vai silareillako sitä rakasta tyydytetään oikein kybällä? Et tiedä seksistä ja erotiikasta mitään, jos noin väität. Olet vasta aloittelija ja sulla on paljon opittavaa!

      Naurettava aloitus, olisit jättänyt väliin, ellei sulla ole muuta antia tähän keskusteluun.

      • johon kalikka

        kalhti; Luehan tarkemmin. Kirjoitin, että ei rinnat kaikkea ole, mutta olennainen osa seksualisuutta! Väitätkö vastaan?
        Älä ala meedioksi, koska sinun veikkauksesi menee nyt jo metsään! Seksistä ja erotiikasta en tarvi opetusta :))) Sorry vain!

        Jos et ymmärtänyt kirjoitusta, turha toimittaa lukeen uudelleen.... Uskoisin että suurin osa ymmärtää, mitä halusin tuoda julki.


      • Yks jäppinen
        johon kalikka kirjoitti:

        kalhti; Luehan tarkemmin. Kirjoitin, että ei rinnat kaikkea ole, mutta olennainen osa seksualisuutta! Väitätkö vastaan?
        Älä ala meedioksi, koska sinun veikkauksesi menee nyt jo metsään! Seksistä ja erotiikasta en tarvi opetusta :))) Sorry vain!

        Jos et ymmärtänyt kirjoitusta, turha toimittaa lukeen uudelleen.... Uskoisin että suurin osa ymmärtää, mitä halusin tuoda julki.

        ole yksin se juttu! Se, miten ne toimii ja reagoi on tärkeää. Oikeastaan hyvä reagointi rinnoissa on parasta. Se on upeaa!!

        Kyllä me rakastetaan teiän tissejä vaikka ne näyttäis miltä! Mutta mikpä siinä, jos niitä korjaileekin, kun se enempikin tuntuu naisen itsetuntoa nostavan ja sitä kautta päästää seksuaalisuutta valoilleen.

        Kaikki käy. Myös rinnattomia rakastetaan.


    • oli ilkeää

      Mulle ainakin tuli mieli matalaksi kirjoituksestasi. Olen menossa rasvaimuun, jotta näyttäisin peilistä kauniimmalta ja minun olisi mukavampi olla mieheni lähellä. En ole mikään Kroisos, joten kahden lapsen aiheuttama, hieman apea B-kuppini saa jäädä vielä useaksi vuodeksi tällaiseksi. Minä kun oikeasti uskon, kun mieheni vielä 10 vuoden jälkeenkin koskettelee rintojani innokkaasti ja sanoo niiden olevan kovasti hänelle mieleen. Huonolla itsetunnolla alan kuitenkin miettimään, olisiko kirjoituksessasi totuutta... enkö riitäkkään tällaisena. Mieti, mitä kirjoitat. Kaikki ei oleniin mustavalkoista. Joskus saattaa tehdä vain hallaa kun avaa suunsa.

      • ilkeää

        vaan totuus. Pitäisi lukea muutakin kuin kodinhoitokirjoja.
        Ajatteleppa, olet menossa rasvaimuun, jotta "näyttäisit peilistä kauniimmalta ja sinun olisi mukava olla miehesi lähellä"! Eli haluat olla haluttava ja mielyttää miestäsi, joka varmaan on otettu sinun huomaavaisuudesta. Rakkautta voi osoittaa monella tavalla myös sillä, että panostaa ulkonäköön. Sinähän tiedät mistä miehesi pitää, pyri siihen, jos et ole luonnostaan . Ei siinä minusta ole mitään pahaa!

        Maailman sivu ihmiset on koristelleet ja laittaneet itseään, että vastakkainen sukupuoli kiinnostuisi. Vai lopettaako joku avioliitto sen, että "älä nyt enään höpötä!"
        Nykyään on mahdollisuus laitta silikoonit ja leikata roikkuvat nahat pois, jos suhde saa puhtia siitä, niin entä sitten, ei siinä sen kummempaa ole.

        Minusta on hienoa että naiset uskaltaa tehdä niin, ja jos se tuo sen tyytyväisyyden, niin hyvä!


      • elämä voittaa

        jos olet päätöksesi tehnyt, go ahead. Jokainen on yksilö ja tekee niin kuin parhaaksi näkee. Itse en tekisi mitään miehen vuoksi, vain itseni. Jos mielesi kohenee ja siihen johtopäätökseen olet tullut, ei muuta ku menoks.

        Jos miehesi ei sua rakasta, niin en usko silikonien auttavan. Jos rakastaa, niin rakastaa silareilla tai ilman : )


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      96
      2326
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      182
      1918
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      179
      1466
    4. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      247
      912
    5. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      79
      892
    6. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      11
      806
    7. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      62
      799
    8. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      55
      702
    9. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      213
      643
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      49
      621
    Aihe