Minkäkuntoisia myytävät ex-leasingautot ovat yleensä? Katselin noita www.easykm.fi autoja ja hinnat olivat halpoja. Yksi omistaja ja huollot tehty, niin ainakin kerrottiin. En nyt tarkoita noita Postin käytössä olleita vaan muita henkilöautoja. Onko kokemuksia?
Kokemuksia leasing-autoista?
Easykm?
2448
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Itselläni on ollut useampi ex-leasingauto ja on parhaillaankin. Ei ole ollut mitään valittamista. Itse olen kuitenkin tuntenut auton entisen käyttäjän jokaisen auton kohdalla.
Huollot on yleensä aina tehty merkkikorjaamossa. Se kuinka autoa on pidetty vaikuttaa tietenkin paljon, eli ota yhteyttä auton edelliseen omistajaan/haltijaan.
mulla on toinen leasing-auto ja olen tyytyväinen.autot ovat hyvin pidettyjä ja huollot tehty ajallaan merkkihuollossa.suosittelen.