vaihdoin pillereitä kyseiseen merkkiin ja olen ollut sen jälkeen huomaavinani etten kostu niin helposti vaikka olisin kuinka kiihottunut. onko muut huomannu sellasta?
yasmin ja
5
546
Vastaukset
- ....
Niin että onko muut huomannut ettet kostu? Tuskin, jos ei poikaystävää/kumppania lasketa mukaan. Muiden omakohtaisilla kokemuksillahan ei sinun kannaltasi ole mitään väliä. Ne eivät muuta sinun tilannettasi suuntaan tai toiseen.
Tuo nyt tietysti voi olla aloittamiseen liittyvä oire (sopivasti jätit kertomatta, koska olet vaihdon tehnyt) ja voi mennä ohi ajallaan. Tai sitten ei. - vastoin
Mulla tahtoo olla vähän päinvastoin, ja muutenkin vain positiivista sanottavaa. Pari vuotta syönyt tätä merkkiä, sitä ennen oli Melianet.
- touhukastyttö
On vain hyvää sanottavaa tästä merkistä. Hyvin huomaamme, et mikä sopii yhdelle ei välttämättä sovi toiselle. Kuivuutta ei ole ollut, kostun hetkessä. Ennen pillereiden aloittamista pelotti et menee halut ja olisin kuiva. Keskustelin asiasta jopa rumemman puoliskon kanssa. Ai hitto sitä ensimmäistä rakastelukertaa ku olin aloittanut pillerit. Olin tosi peloissani, mut hymy tuli huulille ku huomattiin et kostunut olen :) . Tais ukkoakin jännittää. Tänä päivänäkin kuuluu joskus jopa lätinä, et tahon kostua vähän liikaakin. No ei tarvii ainankaan miehen epäillä et en pitäis seksistä.
- samajutttuuu
jos ei kuivuus havia 3 kuukaudessa niin vaihda merkkia.
mulla taas yasminit kohotti maksa arvoja..:( että ei sopinut mulle
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1016409
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h824905Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1043169Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p303002Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262215Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191606Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?941181Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3381175Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311086- 48864