Ja ketkäs kaikki nukkuu vielä?

Huuhuu, hyviä unia aamu-unisille ja huomenta virkuille!
5164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

nukkuivat..taidan mennä vielä itsekin ottamaan pienet aamutirsat..hyviä aamu unia..))

Äänestä
  • justiin sun näpyttelyyn.Voisit näpytellä hiljempaa aamuisin

    Äänestä

  • mutta heräsin kirjoitti:

    justiin sun näpyttelyyn.Voisit näpytellä hiljempaa aamuisin

    ..hiljaa yritin olla..pumpulisormikkaat sormissa napsuttelin..))

    Äänestä

ei tähän aikaan nuku,onhan perjantai!

Äänestä
  • ethän loukkaantunut nimityksestä? Minä olen aamuvirkkuna hääräillyt, kun yrityksestä tuli heti aamuhälytys ja mies joutui lähtemään työmaalle katsomaan, mikä siellä on ongelmana, enkä saanut sitten enää tietty nukuttua.No päivällä voi ottaa sitten päikkärit..))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suhinasiipi kirjoitti:

Huuhuu, hyviä unia aamu-unisille ja huomenta virkuille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu