FBI näyttelijöiden kimpussa

FBI on alkanut vainoamaan näyttelijöitä,olisiko kentien ollut syy siinä että näyttelijä esitti "vääränlaista" hahmoa elokuvassa joka ei sopinut vallanpitäjille.

http://viihde.mtv3.fi/uutiset/elokuvat.shtml/553106?seagal_steven
2144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muistelisin vaan että kyseinen näyttelijä esitti vakavia kommentteja Bushin Irakin matkasta aikoinaan, eli syy voisi olla tämäkin.

Äänestä

haluaa tuoda Suomeen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Väärä henkilöhahmo kirjoitti:

FBI on alkanut vainoamaan näyttelijöitä,olisiko kentien ollut syy siinä että näyttelijä esitti "vääränlaista" hahmoa elokuvassa joka ei sopinut vallanpitäjille.

http://viihde.mtv3.fi/uutiset/elokuvat.shtml/553106?seagal_steven

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu