Putosi seitsemännestä

Viime aikoina ihmisiä on pudonnut varsin korkeilta paikoilta ja ovat säilyneet hengissä! Tässä taas yksi 3-vuotiaan tapaus! Lue lisää osoitteessa http://sanomat24.fi/index.php?option=com_content&task=view&id=6515&Itemid=163
6180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

pikku edustajana!

se km putous sillä laskuvarjomiehellä on kyllä jo ihme, olikohan tuulta joka keskeytti vapaan pudotuksen? vaikuttaako tuuli siihen?

Äänestä

selvisi hengissä vaikka varjo ei avautunut??
Paskapuhetta.
Varjon on ollut pakko avautua osittain ja tyyppi on mätkähtänyt maahan pahasti vajaatoimintaisella varjolla.
Ilman varjoa kuolee. Piste.

Äänestä
  • etkö usko?

    Äänestä

  • pelasti kirjoitti:

    etkö usko?

    joka tapauksessa varjo on auennut osittain joko jumalan tai ilmavirran ansiosta.
    Kumpi lienee todennäköisempi.

    Äänestä

  • höpiset? Kyllä on tippunut yksi sotilas toisessa maailmansodassa ja säilyi hengissä. Vapaan pudotuksen nopeus on noin 200km h, joten sopivan loivaan rinteeseen pudottuaan voi säilyä hengissä, kuten se sotilaskin, että silleen on piste :=)) heh hee!

    Äänestä

... kerran viidennen kerroksen ikkunalaudalta, mutta onneksi sisäpuolelle...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kerroksesta ja selvisi kirjoitti:

Viime aikoina ihmisiä on pudonnut varsin korkeilta paikoilta ja ovat säilyneet hengissä! Tässä taas yksi 3-vuotiaan tapaus! Lue lisää osoitteessa http://sanomat24.fi/index.php?option=com_content&task=view&id=6515&Itemid=163

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu