Kovasydäminen Suni

4262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sitä tarkoitusta vartenhan
Kirjoittanut: TeuvoSuni 21.8.2007 klo 15.05


on Saatana sinut omakseen ottanut. Eikö perintönä
tulleesta uskonlahkosta löydy näitä esimerkkejä
pilvin pimein?

Äänestä

hurahtanut kääkkä, ketä ainakaan minä en voisi ottaa missään olosuhteissa vakavasti.
Suni ja Armi on tämän palstan huumori pläjäytys,
taitavat olla trolleja, eihän kukaan voi totisena suoltaa sellaista sontaa, kuin nämä kaksi.

Äänestä
  • Tähänkin päivään saakka olemme olleet koko Suomi24
    raamattukeskustelun kaatopaikka, tämänkin kansan pohjasakkaa.

    Viiteeksi 1.Kor.4. luku.

    Äänestä

  • ja "sairaalloisen utelias sunilainen, hampaaton, tekopyhä, huoranpenikka, peräpukamien rasvaaja, hysteerinen ämmä, joka ei kykene raamatusta keskusteluun teidän älykkäiden ihmisten kanssa"

    Hyvä juttu, olet alkanut edistymään kun tunnustat heikkoutesi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Devoutille voimia kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=1500000000000005&posting=22000000028554913

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu