ILMESTYYY VARMAAN ALOITUKSENSA KANSSA.
PALSTAN HÄIRIKÖT,KOHTA KOLMAS
6
557
Vastaukset
- täältä tullaan
suu messingillä.
Kävin kuuntelemassa nassen sivulleen laittamat linkit"meistä hihhuleista".
Vieläkin soi päässä"saatana, taas kutsuu mua saatana."
Hirveää, itkin melkein.
Olen miettinyt adventisti-palstaa.- RitariOlevainen
palstan häiriö tekijöistä.
-Pe-ku, umpihetero, ovat pahimmat häiriköt.
-Poikalapsi sentään puollustaa identiteettiään mitä seksuaalisuuteen tulee, vaikkakin aivan väärällä palstalla sen teemaan nähden.
-Mutta nämä kaksi ja muutama pikku peku ja lievästi umpiheterot siinä sivussa, ovat ehdottomasti asiantuntijoita sotkemaan palstaa turhaakin turhemmilla aloituksillaan, jotka ei pienimmässäkään määrin kuulu palstan aihepiiriin!
-Siksi poistin viestini lähisivuilta, helmet pois s..........!
Ja toisekseen siksi, että ekivaarin kanssa keskutelu on täysin hedelmätöntä, hänen omituisen Raamatun tulkinnan takia! Ei mitään henkohtaista, ekivaari oot muuten ihan hyvä "vaari"!- poikalapsi
Selkeästi törkein häirikkö on Pentecostal. Hänen jälkeensä Ritari, joka mm. taas eilen näytti todellisen jarvansa, valheen ja vihjailun voiman. Kun Ritari poistuu joukoistamme, asiallisuus kasvaa.
Vai poistelit taas "reilusti" viestejäsi...
kusiaispesä. Jos vähänkin sorkkii niin kuhina käy ja uhkailuja tulee kuin konsanaan kusta.
- PakanainHuuto
Uskonne, jos ette kykene sitä puolustamaan. Ja Ritarille, olin lukevani että kutsut palstan häiriköitä sioiksi siis sorkkaeläimiksi. Onko se nyt kaunista käyttäytymistä uskovalta ihmiseltä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2022133
- 1341178
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa22824- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34741ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46567- 9532
