ILMESTYYY VARMAAN ALOITUKSENSA KANSSA.
Vastaukset 6
- täältä tullaan
suu messingillä.
Kävin kuuntelemassa nassen sivulleen laittamat linkit"meistä hihhuleista".
Vieläkin soi päässä"saatana, taas kutsuu mua saatana."
Hirveää, itkin melkein.
Olen miettinyt adventisti-palstaa.- RitariOlevainen
palstan häiriö tekijöistä.
-Pe-ku, umpihetero, ovat pahimmat häiriköt.
-Poikalapsi sentään puollustaa identiteettiään mitä seksuaalisuuteen tulee, vaikkakin aivan väärällä palstalla sen teemaan nähden.
-Mutta nämä kaksi ja muutama pikku peku ja lievästi umpiheterot siinä sivussa, ovat ehdottomasti asiantuntijoita sotkemaan palstaa turhaakin turhemmilla aloituksillaan, jotka ei pienimmässäkään määrin kuulu palstan aihepiiriin!
-Siksi poistin viestini lähisivuilta, helmet pois s..........!
Ja toisekseen siksi, että ekivaarin kanssa keskutelu on täysin hedelmätöntä, hänen omituisen Raamatun tulkinnan takia! Ei mitään henkohtaista, ekivaari oot muuten ihan hyvä "vaari"!- poikalapsi
Selkeästi törkein häirikkö on Pentecostal. Hänen jälkeensä Ritari, joka mm. taas eilen näytti todellisen jarvansa, valheen ja vihjailun voiman. Kun Ritari poistuu joukoistamme, asiallisuus kasvaa.
Vai poistelit taas "reilusti" viestejäsi...
kusiaispesä. Jos vähänkin sorkkii niin kuhina käy ja uhkailuja tulee kuin konsanaan kusta.
- PakanainHuuto
Uskonne, jos ette kykene sitä puolustamaan. Ja Ritarille, olin lukevani että kutsut palstan häiriköitä sioiksi siis sorkkaeläimiksi. Onko se nyt kaunista käyttäytymistä uskovalta ihmiseltä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 100832
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.361790- 76620
- 50605
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38599- 65595
- 30566
Jos se onkin niin
Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se27532En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä
Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.25530Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla
Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei48527
