teho-osasto tän päivän jakso

siis kuoliks se ray siihen rekan alle, tietääks joku????!!!1
4343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei mun tietääkseni ainakaan, sillä seuraavan jakson juoniselostuksessa todetaan, että Ray on kadonnut.

Äänestä
  • spoileria
    a
    a
    a
    a
    a
    a
    Ray ei kuollut, mutta sen molemmat jalat jouduttiin amputoimaan polven alta rekkakolarin jäljiltä. Ray jättää koko sarjan kahden seuraavan jakson jälkeen.

    Äänestä

  • spoileria!! kirjoitti:

    spoileria
    a
    a
    a
    a
    a
    a
    Ray ei kuollut, mutta sen molemmat jalat jouduttiin amputoimaan polven alta rekkakolarin jäljiltä. Ray jättää koko sarjan kahden seuraavan jakson jälkeen.

    http://www.geocities.com/ersuomeksi/

    Äänestä

ei, mut se loukkantu aikas pahasti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maryann- kirjoitti:

siis kuoliks se ray siihen rekan alle, tietääks joku????!!!1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu