Kuka teistä kaipaa

kunnolliset ja parantumisen ja anteeksi antamisen saarnat huuhaan palstan kirkossa.
Sunnuntaina on saarnat kirkossa tervetuloa vaan.

Terv

Huuhaan palstan Pappi
3121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitenkä se saarnan alku menee?

Äänestä

meininki! Oletko sä radiodein pappi!

Äänestä

Ikävä kyllä en ehtinyt kirkkoon kun piti olla töissä tänään eli sunnuntainakin, mutta ehkäpä ensi kerralla. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pappi kirjoitti:

kunnolliset ja parantumisen ja anteeksi antamisen saarnat huuhaan palstan kirkossa.
Sunnuntaina on saarnat kirkossa tervetuloa vaan.

Terv

Huuhaan palstan Pappi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu