Tulkaa kotiin ja vähän äkkiä...

Urheileva maailma nauraa Suomelle!

Tulkaa maitojunalla kotio te karsiutujat ja selittelevät pellet ja vähän nopeasti sieltä kisaturistit

Hävettää niin paljon!
1115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meneppä ite sinne urheileen ja sanoppa sitten nuo fiksut kommenttis. Se ei ole helppoa. Sitten jos pärjäät siellä ja mitaleille pääsisit niin sitten voisit kommentoida asiaa, mutta ei nyt.

Yritäs vaikka viesti juosta tai heittää keihästä. Et taitas pärjätä.;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seuraaja. kirjoitti:

Urheileva maailma nauraa Suomelle!

Tulkaa maitojunalla kotio te karsiutujat ja selittelevät pellet ja vähän nopeasti sieltä kisaturistit

Hävettää niin paljon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu