onko teistä kukaan..

koskaan käynyt sellaisella nettisivulla, missä ruudun takana on joku huora ja sitten sille voi lähettää viestejä mitä sen pitää tehdä siellä? esimerkiksi sitä voi käskeä hinkkaamaan omaa pilluaan yms. ja kaikki tämä välittyy koneellesi webbikameran välityksellä.
1291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Enkä käy.. Miks pitäis käydä? Ei voi huorat alemmas mennä ku hinkkaa itteensä netis toisten mieliks.. Suttaa kyl melko pahast.. ;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Låla kirjoitti:

koskaan käynyt sellaisella nettisivulla, missä ruudun takana on joku huora ja sitten sille voi lähettää viestejä mitä sen pitää tehdä siellä? esimerkiksi sitä voi käskeä hinkkaamaan omaa pilluaan yms. ja kaikki tämä välittyy koneellesi webbikameran välityksellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu