Satusetä Seppinen

"Jukka Seppinen näkee neuvostoangentteja kaikkialla
Syyttelyyn lankeava tutkija tulkitsee ihan miten tahtoo vähiä lähteitään"


http://www.hs.fi/kirjat/artikkeli/Jukka Seppinen näkee neuvostoangentteja kaikkialla/HS20060921SI1KU01bfg
5284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Väärää koiraa silität, peräruiske :D

    Äänestä

  • ............ kirjoitti:

    Väärää koiraa silität, peräruiske :D

    .. ei tässä koiria silitellä

    Tavarits raus, raus;)

    Äänestä

  • Kylän suurin kypärä kirjoitti:

    .. ei tässä koiria silitellä

    Tavarits raus, raus;)

    Miltä tuntuu olla elävä vitsi?

    Äänestä

Ja pitävätkö kaikki tutkijat Jukka Seppistä satusetänä? Sinä vain haluat uskoa sellaisia lähteitä jotka tukevat omaa ajatteluasi etkä edes näytä kunnolla suostuvan perehtymään toisinajattelijoiden kirjoituksiin ja ajatuksiin. Käyttäydyt kuin uskovainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kontakti kirjoitti:

"Jukka Seppinen näkee neuvostoangentteja kaikkialla
Syyttelyyn lankeava tutkija tulkitsee ihan miten tahtoo vähiä lähteitään"


http://www.hs.fi/kirjat/artikkeli/Jukka Seppinen näkee neuvostoangentteja kaikkialla/HS20060921SI1KU01bfg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu