moi..
listatkaas keskustasta parhaita autoja/jätkiä ratin takana. kuka vetää mutkan suoraksi, kuka pysyy raiteilla? tämä tyttö tykkää ;)
listatkaas keskustasta parhaita autoja/jätkiä ratin takana. kuka vetää mutkan suoraksi, kuka pysyy raiteilla? tämä tyttö tykkää ;)
Vastaukset 11
Vanhimmat
ainakin kohta olet jos et kasva aikuiseksi. kaaharihan muinoin ajoi medarin edessä olevan puun nurin ja kuoliko siinäkin 2 ihmistä. sellasta sankaruutta!
Joo niinhän se oli :( alkoholillahan oli kyllä osuutta, vaikka muuten kaara olisi varmaankin pysynyt lapasessa. Tunsin kaverin joskus ja on kyllä aikamoinen henkinen taakka ollut.
mene nyt nukkumaan ja katso vain netistä niitä kaahajia. ei liippaa sitten niin läheltä kun menee tuttuja mullan alle.
Mitäpä lika jos ottaisit yhteyttä johonkin kyllä ne sulle apua löytää.
Moottoriradalta noita löytyy. Pistävät mutkat suoriksi ja kovimmat jäbät pitävät kaaran lapasessa hurjemmassakin vauhdissa. Paljon sexympii kuin keskustassa pyörivät.
Hyvinkään kovimmat kaahaavat nuoret herrat olivat:
1. Jalmar, kuoli auto-onnettomuudessa vuonna 1943
2. Tauno, kuoli auto-onnettomuudessa vuonna 1950
3. Juhana, kuoli auto-onnettomuudessa vuonna 1945
Ei käy kateeksi kaahaavien nuorten herrojen flikkakavereita.
Julkiset kadut ja tiet ei ole tarkoitettu kaahaamiselle - vaan autolla liikkumiselle, liikennesääntöjen mukaan. Kaahaamiselle on sitten olemassa ihan omat paikat: moottoriradat, pellot, yksityistiet, jne.
Julkisilla paikoilla kaahaamisella ei aiheuta mitään muuta kuin haittaa itselleen ja muille ihmisille. Ja kaahaaminen on sitä paitsi todella noloa! Tosi mies näyttää kovuutensa muualla kuin autonratissa - esimerkiksi makuuhuoneessa! ;)
Mutta eihän nuo kaaharit olekaan tosimiehiä, ne on keskenkasvuisia joko fyysisesti ja henkisesti tai ainakin henkisesti.
Buää Buää mies,Ake Lippispää,Uku,Nakki-Eero,Äykkis,Gassila... onhan noita.
Jaa että se joka viikonloppuinen biletys kysely on vaihtunut kaahaus kyselyksi. Mitähän ensi viikonloppuna aiot kysyä?
Se kysyy et missä kaarassa saa parhaat kyydit sit takapenkillä. Eiks aika luonteva jatko?
..on siis tosi siistii, kun pääsee amis jäbien kyytiin! Autot on vimpan päälle laitettu ja musa jytää kunnon vehkeistä. Jätkät uskaltaa vetää autoilla niiiiin taitavasti ja rohkeesti, liikennesääntöjen rajmailla. Yhel Samilla (R.I.P) oli vanha bemu, jossa nimittäin oli potkua. Se ehti aina valoista, kun muut jo jäi vihreitä odottelee ja kattelee katua ylittäviä mummoja...