Saksan 20-vuotiaista 75% muslimeja

50% osuus ylitetään jo paljon aiemmin, ja rikostilastoista nähdään, että pahoinpitelyt ja raiskaukset kaksinkertaistuvat jo kun näissä tilastoissa olevien muslimimaiden - somalia mukaan luettuna - kansalaisten osuus väestöstä on n. 2%.

Vetäkää tuosta johtopäätöksenne. Voin panna niitä tilastoja, jos joku epäilee.

Jo nyt Saksassa yli 50% syntyvistä lapsista syntyy muslimiperheisiin.
4239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Esityksesi on varmaankin totta. Mutta muista että olemme saavuttaneet ääripisteen muillakin alueilla, kuten ilmastonmuutos. Jos laskemme nykyisten käyrien mukaan eteenpäin, niin ihmiskunta tukehtuis selvällä näytöllä. Sama asia on todella Euroopan vierasperäisten rotujen kohdalla. Ja Suomikin seuraisi perässä vääjäämättä. Sargozy on jo aloittanut toimensa Ranskassa. Ja hänen valtansa vaikuttaa koko Euroopassa muutoksena väestönrakenteessä. Olemme siis monella muullakin tapaa saavuttaneet ääripisteen. Nyt on toimien aika! Ja tulette näkemään miten se aloitetaan. SALUT

Äänestä

Muslimit ovat ymmärtäneet että jokainen demokraattinen valtio on mahdollista valloittaa ilman sodankäyntiä.

Tarvitsee vain paneskella tarpeeksi lapsia, ja kun viimein saavutetaan vaaleissa 50,1% äänimäärä, voidaan tehdä mitä halutaan. Valtio on silloin heidän. Eikä demokraattisilla mekanismeilla ole mitään suojaa.

Kenen on syy? Länsimaisten idioottien jotka antavat tämän tapahtua. Kun oleskelulupia ja kansalaisuuksia jaetaan kuin leipää puluille niin kyllä nokkijoita riittää! Ja kun kiva ruokintahetki muuttuukin Hitchcockin Linnuiksi niin on myöhäistä itkeä kun silmät on nokittu päästä.

Herätkää! Tämä on estettävissä.

Äänestä
  • Sitä olen koittanut sanoa ja hyvä, että joku muukin sen sanoo. Ei siihen sen kummempaa strategiaa tarvita. Eli jos tähän eivät päättäjät havahdu ja tee jotain, niin eurooppalaisen kulttuurisivilisaatiomme loppu häämöttää.

    Äänestä

kaikenmaailman darwinismit otettu tilalle,niin näy sitä käy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


v 2050 ! kirjoitti:

50% osuus ylitetään jo paljon aiemmin, ja rikostilastoista nähdään, että pahoinpitelyt ja raiskaukset kaksinkertaistuvat jo kun näissä tilastoissa olevien muslimimaiden - somalia mukaan luettuna - kansalaisten osuus väestöstä on n. 2%.

Vetäkää tuosta johtopäätöksenne. Voin panna niitä tilastoja, jos joku epäilee.

Jo nyt Saksassa yli 50% syntyvistä lapsista syntyy muslimiperheisiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu