En jaksa enää. Anteeksi äiti
Voimat
loppuneet
61108
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
älä. ;(
miksi voimasi ovat loppuneet?Miksi pyydät anteeksi äidiltäsi?Ehkä puhuminen anonyymina meille muille sureville helpottaisi!Ehkä voisimme auttaa sinua-meilläkin on niin monenlaisia kokemuksia-voisitko avautua meille?Joskus puhuminen elämän kipeistä asioista helpottaa-voi jopa huomata,ettei ole yksin ongelmiensa kanssa-kaiken voi jakaa toisten surevien kanssa-jaettu suru on helpompi kestää!Jaksaisitko kertoa,mikä hätä sinun mielesi on vallannut???
Aivan varmaan jaksat.Kerroppa mikä sulla on hätänä?
Ei mitään ennenkuulumatonta. Sitä samaa mitä niin monella muullakin. Koitan vielä yhden nousukauden ja haen apua. Tuntuu vain turhalta taistella ei minkään vuoksi ja palkintona on joka tapauksessa kuolema.
t:alkuperänen
sielun kehityksen kannalta.
mitään mitä tarvitsee katua.
Olen itsekin äiti, ja haluaisin auttaa lapsiani, mutta kun ei aina ole taitoa.
Ja uskon, että se paras apu on sitä, että jos väsymys on perheestä johtuvaa. Niin uskon että ainoa apu on se, että asioista puhuu.
Itse raksatan lapsia niin, että tuottaa ihan kipua, jos näkee, että lapsillani on vaikeaa ja ei voi auttaa.
Kaikista kauheinta olis menettää oma lapsi.