Halmetta parjataan turhaan

Halme on näyttänyt jo heti eduskuntakauden alussa olevansa sanojen mittainen mies. Painavaa tekstiä eduskunnassa kuultu Halmeen suusta. Halme on kova!
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Halme on hormoniporsas. Oikeasti kovat jätkät ei tarvii mömmöjä.

Äänestä

Eipä taida pojasta olla, vaikka kottikärry-kuskiksi, paukut loppuu ensiuhon jälkeen toisena aamuna, niinko eduskunnassakin. Töissä tosimies näkyy, ketä naurattaa 36:n tunnin vuoron jälkeen. Tosimies ottaa vielä kännin päälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kova kundi kirjoitti:

Halme on näyttänyt jo heti eduskuntakauden alussa olevansa sanojen mittainen mies. Painavaa tekstiä eduskunnassa kuultu Halmeen suusta. Halme on kova!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu