niskakipu

olen ollut kolme päivää sairaslomalla niskajännityksen takia meni töis kun työnsin painavaa tiilikärryä ja nyt mietin kun ei oo menny ohi et kannataako hakia lisää sairalomaa??
2335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • pitää sun käydä lääkärissä että sulla on paperit siitä jos tulee jotain haittoja niskaan vastaisuudessa ei ole leikkimistä niskan kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua niskakipuun kirjoitti:

olen ollut kolme päivää sairaslomalla niskajännityksen takia meni töis kun työnsin painavaa tiilikärryä ja nyt mietin kun ei oo menny ohi et kannataako hakia lisää sairalomaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu