Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

HAHA NE KETKÄ PELAS SAIPA HIFK ALLE 5.5

HAAHAHAHAH NE KETKÄ PELASITTE SAIPA HIFK ALLE 5.5. 10min pelattu 1-1 HUONOLTA NÄYTTÄä POIJAAT HOHOHOHO ITSE PISTIN YLI 5.5 100€ PANOKSELLA PLUS KAVERI MANULLE :D
3401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt sitten ei maaleja enää tulekkaan, kuin kolmannessa erässä 1-2 kpl

Äänestä
  • Siitä annan takuun!

    Äänestä

  • Siitä annan takuun!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JORMAnMUNA kirjoitti:

HAAHAHAHAH NE KETKÄ PELASITTE SAIPA HIFK ALLE 5.5. 10min pelattu 1-1 HUONOLTA NÄYTTÄä POIJAAT HOHOHOHO ITSE PISTIN YLI 5.5 100€ PANOKSELLA PLUS KAVERI MANULLE :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu