hattuvaaran haisuli

..hattuvaaran haisuli lemusi ja pamahti,...hyvästit kaasumahalle kun päästi pahat pihalle..ei enää mökkejään vuokraa..sano niin itekin..lomalaisten tarjoamat kaljat oli liikaa..

siitä huolimatta tänään kaatuu pitkästä aikaa tuoppeja kurkkuun olutta olutta ei enää leijonaviinaa vaan ihan olutta.. leijonaviina on ollutta ja mennyttä..

4

199

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HerrHarmi

      Omppumehua kahvia ja maitoa, eilen kaatui tuoppeja ja snapseja. Herr Rakastaa olla selvinpäin, koska herr ei humalassa ole oma itsensä.

      • ..napseja.. pervokki on humalassa sosiaalinen.. humalassa pervokki elää..


      • HerrHarmi
        pervokki kirjoitti:

        ..napseja.. pervokki on humalassa sosiaalinen.. humalassa pervokki elää..

        humalassa elää, mutta mutta? Musta tulee humalassa seuramies ja naisten iskijä, mutta selvinpäin olen hiljainen yksineläjä. Välillä on kiva olla humalassa, mutta inhoan krapula aamuna peilikuvaani ja sängyssäni nukkuvaa vanhalleviinalle haisevaa naista. Tänä aamuna jälleen todistin tuon tosiasian itselleni ja peilistä katsovalle kuvalleni.


      • HerrHarmi kirjoitti:

        humalassa elää, mutta mutta? Musta tulee humalassa seuramies ja naisten iskijä, mutta selvinpäin olen hiljainen yksineläjä. Välillä on kiva olla humalassa, mutta inhoan krapula aamuna peilikuvaani ja sängyssäni nukkuvaa vanhalleviinalle haisevaa naista. Tänä aamuna jälleen todistin tuon tosiasian itselleni ja peilistä katsovalle kuvalleni.

        ..kun tilaa viinaa ja hakee naista..kompinaatio kehno..mua kutsuu nyt eräs naikkonen ja pienen häsläämisen jälkeen tuopponen..ei tuu käymään kuin sulle.. nyt mentävä on..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      35
      1018
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      838
    3. Nainen, olet ihanin maan päällä

      Ei ole toista. Olet ihanteellinen, kaikkien mittapuitteni täyttymys. Sisäinen kauneutesi sinetöi ulkoisen ja juuri se sa
      Ikävä
      40
      680
    4. Koska tulet minulle näkyväksi

      Koska astut piilostasi esiin? Miksi pysyttelet niin kaukana? Etkö voisi tulla päättämään tämän ikävöinnin? Saisin vihdoi
      Ikävä
      40
      666
    5. Poliis. Poliisi osoitti aseella Tampereella kun mies avasi oven

      Poliisi Poliisi osoitti aseella Tampereella, kun mies avasi siviili­poliisiauton oven Mies kuvasi keski­viikkoiltana bus
      Maailman menoa
      178
      512
    6. Sano rakkaallesi

      Suorat sanat! Mikä mieltä kaihertaa!
      Ikävä
      43
      479
    7. jumala ei auta hittojakaan..

      kuka tahansa voi kirjottaa lapulle mitä vaan ja väittää että jumala olisi sen kirjoittanut... onko yksikään raamatun kir
      Sinkut
      204
      463
    8. Romanttisinta

      Mitä hän on tehnyt sinulle?
      Ikävä
      45
      450
    9. " Hae roolisi miljardien Pyhäjärveltä"?

      Perjantain 14.8. viesti TV:ssä oli hätkähdyttävän todellista kuultavaa. Tähän on tultu. Pyhäjärvi- selvitykseen, tied
      Pyhäjärvi
      56
      429
    10. Onneksi en ole riippuvainen Kuhmo Oy:stä

      Lähinnä naurattaa, kun ylipainoiset, punakat kuljetus ja muutkin yrittäjät yrittävät lohdutella itseään uuden omistajan
      Kuhmo
      6
      417
    Aihe