Nainen, juuri sinä..

..olet aito nainen. Sinua kaipaa mies , joka arvostaa myös muutakin kuin sitä miltä näytät. Tämä mies on pitkähkö, alle 35v, vaalea, ja rehti. Hiukset ovet pitkät,silmät vihreät.

T: rakkaus
22072
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vain sinua olen mä etsinyt...
Ja nyt seisot siinä, edessäni
enkä osaa sanoa mitään sinulle:
Rakkaus...

Äänestä
  • Joopa joo. Minä en pidä pitkähiuksisista miehistä. Sorry

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joka kirjoitti:

..olet aito nainen. Sinua kaipaa mies , joka arvostaa myös muutakin kuin sitä miltä näytät. Tämä mies on pitkähkö, alle 35v, vaalea, ja rehti. Hiukset ovet pitkät,silmät vihreät.

T: rakkaus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu