Kommunismi ja islam veljesuskontoja

näyttää ihan siltä ja onkin varmaan
1106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sorry, että tunkeudun yksityisyyteesi mutta kysyjää ei enää löytynyt, eräs kysyi; mitä tarkoittaa vapaaamuurareiden tunnus eräässä "paskapaperissa". Trinacria: isoveli valvoo= silmä, Pyramidi: kuvaa pyrkimystä huipulle

Novus ordoseclorum=uusi maailman järjestys

Siis valvotaan oman salaseuran etuja riippumatta yksilön, perheiden, kansakuntien, ja "omien" uhrien kärsimyksen määrästä. Ja se,itse asiassa onkin tavoite ja siitä saatava psykologinen itsetunnon- ja seksuaalisen sadismin- tyydydyksen tunne.

Ottakaa lista "näistä " käteen ja seuratkaa kaikkea mitä näette tai kuulette tai koette. Yhdistelkää nimiä.

Sitä on salaseurojen roiminta.

r.hood

Äänestä

Kommentoi aloitusta


terävä havainto? kirjoitti:

näyttää ihan siltä ja onkin varmaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu