Vanhanen kyykytti koko poppoon

Vanhanen löi linnunpönttöä tehdessään vasaran sormeensa ja vittuuntui niin paljon, että kävi vasurilla kyykyttämässä kaikki ulkopoliittisen vastuun kantavat ministerit :=)

Vanhanen onkin kunnon johtaja, hyvä Matti :)
2177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo, Matin lausunto on nyt rekisteröity. SALUT

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hihittelijä kirjoitti:

Vanhanen löi linnunpönttöä tehdessään vasaran sormeensa ja vittuuntui niin paljon, että kävi vasurilla kyykyttämässä kaikki ulkopoliittisen vastuun kantavat ministerit :=)

Vanhanen onkin kunnon johtaja, hyvä Matti :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu