nämä nykyiset

Mä luulen et tuskin näistä kenestäkään tulee julkkiksia kisan jälkeen. Aika mitättömän oloisia kaikki ovat. Ainut on Marko, jo siitä tulee pappi niin varmaan kirkko mainostaa tilaisuuksiaan sillä varjolla.
Kyllä kisoja on ihan tarpeeksi, ei ketään kiinosta
jälkeenpäin tollaset tavikset.
2260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei niistä aikaisemmista vuosistakaan oo jääny muuta kun se yks punapää akka julkisuuteen. Tai mitä nyt se viime vuotinen tumma poika on yhen mainoksen tehny ja Mare on pari kertaa pyörähtäny jossain, mut muuten on ollu aika hiljasta ja niin sen pitääki olla. Ota rahat ja juokse! Tai katoa tyhjätaskuna. Sama se mulle o.

Äänestä
  • ensimmäisen seikkailun jutastahan tuli yksi seiskan vakiokasvoista. meni varmaan häviönsä jälkeen odottelemaan suomen turhin julkkis -pystiä..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lomalainen kirjoitti:

Mä luulen et tuskin näistä kenestäkään tulee julkkiksia kisan jälkeen. Aika mitättömän oloisia kaikki ovat. Ainut on Marko, jo siitä tulee pappi niin varmaan kirkko mainostaa tilaisuuksiaan sillä varjolla.
Kyllä kisoja on ihan tarpeeksi, ei ketään kiinosta
jälkeenpäin tollaset tavikset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu